Menu

שאיבת שומן

שאיבת שומן היא פעולה המתבצעת באופן כירורגי במטרה להיפטר מעודפי שומן בגוף לרוב באזור הבטן, הירכיים והישבן, אשר כוללים כמות גדולה של רקמות שומניות ונוטים לצבור שומנים עודפים.

בניגוד לנהוג לחשוב ניתוח שאיבת שומן אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל מהותי. ההליך הכירורגי אינו בא להחליף ניהול של אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית כי אם מיועד להשתלב באורח חיים כזה ולספק התקדמות מהירה יותר למטופל/ת באמצעות שאיבת השומן שהצטבר לאורך שנים באזורים המוזכרים.

לטיפול בבעיות השמנה קיצוניות יותר יוצעו פתרונות אחרים בניהם קיצור קיבה וליווי דיאטנית אישית.

האם קיים גיל מומלץ לביצוע ניתוח שאיבת שומן?

ניתוח שאיבת שומן עשוי להותיר עור מיותר ומידלדל, כאשר ככל שהעור אלסטי, גמיש וצעיר יותר הוא יחזור במהרה למצבו הטבעי. ביצוע הניתוח בגילאים מבוגרים, כאשר העור איבד כבר את גמישותו הטבעית, עשוי להותיר קפלי עור מיותרים מידלדלים בצורה לא אסתטית. בקפלים אלו ניתן לטפל בהליך ניתוחי נוסף במקרה הצורך.

ככלל, אין הגבלת גיל לביצוע ניתוח שאיבת שומן, אולם מומלץ לבצע אותו מתחת לגיל ארבעים ובשנים בהם העור גמיש ויחזור במהירות למקומו.

ניתוח שאיבת שומן מחיר

שאיבת שומן מתבצעת בהתאמה אישית ובהתאם לצרכי ולדרישות המטופל. ישנם מקרים בהם ניתוח שאיבת שומן בהליך יחיד יספק את התוצאה הרצויה ובמקרים אחרים וקיצוניים יותר תידרש סדרת טיפולים שלמה להסרת עודפי השומן המצויים  ולהגעה למצב האופטימלי. העלויות של התהליך מטבע הדברים שונות ומושפעות מכמות הטיפולים הנדרשת, הנקודות והאזורים מהם יש צורך להסיר את השומן והתמחור הפרטי של כל מרפאה ורופא פרטי. ניתן להציג טווח רחב במיוחד ולומר כי ניתוחי הסרת שומן מחזיקים בתג מחיר בין 12000-30000 ₪ כאשר מחיר זה אינו כולל טיפולים וניתוחים משלימים דוגמת הסרת קפלי עור מיותר בהמשך.

משך הניתוח משתנה גם הוא בהתאם לכמות המקומות ולכמות השומן הנדרש לשאיבה ועומד על בין שעה אחת לשעות אחדות לכל הליך. זמן ההחלמה הוא כארבעה שבועות, בהם נדרשת חבישה של האזורים המטופלים, שמירה על היגיינה מוקפדת וחיטוי והימנעות מפעילות פיזית.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

אזהרה חמורה לציבור – הרמת עפעפיים ללא ניתוח אצל קוסמטיקאיות באמצעות מכשיר פלזמה

האיגוד לכירורגיה פלסטית: “מכשירי פלזמה הם בעלי סכנה פוטנציאלית לפציעה פולשנית,

מגזין

איזון סכרת חשוב לדעת

איזון רמת הסוכר בדם: כל מזון שאנחנו מכניסים לגופנו מפורק

כאב

טחורים חיצוניים

טחורים הם תופעה נפוצה יחסית, המופיעה בשלבים שונים בחיים ולא

מגזין

הזרקה הילרואנית – לא רק לנשים

 טיפולי פנים וניתוחים אסתטיים, הסרת שיער, טיפולי פרפ לעור הקרקפת 

מגזין

לעבור את החורף באופן בריא וטבעי

בימים האלה החורף מתעתע. קופץ לביקור קצרצר, נעלם להפוגה ארוכה

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il