Menu

קנאביס רפואי

תודות לפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים יכולים כיום הסובלים ממחלות קשות להירפא מהן, או לכל הפחות, להתמודד בהצלחה עם הכאבים העזים הנלווים להן ושלל התופעות השונות. יחד עם זאת, ישנם גם פתרונות טבעיים, פתרונות המבוססים על רפואה עתיקה בן למעלה מ-4,000 שנים.

כזה הוא בדיוק הקנאביס הרפואי שצריכתו הולכת וגדלה בשנים האחרונות בזכות היתרונות הרבים שהוא מביא אתו וכן לאור המודעות הרבה של עולם הרפואה לספק למטופלים את המענה הנכון עבורם יחד עם פיקוח רפואי תמידי.

יתרונות רבים

יעילותו של הקנאביס הרפואי ידועה לנו כבר לא מעט שנים ולאורך הזמן נערכו מחקרים רבים שבחנו את יתרונותיו הרפואיים השונים. יחד עם זאת, השפעותיו לטווח הארוך אינן ידועות עדיין ואין נתונים באשר למידת בטיחותו.

זו גם הסיבה מדוע לא כל אחד רשאי לצרוך אותו וגם לא כל רופא רשאי להוציא מרשם לצורך קבלתו. יש לצרוך את הקנאביס באופן מדוד בהתאם לגילו של המטופל, מבנה הגוף שלו וכן מצבו הביוכימי ולהתחשב בפרמטרים רפואיים שונים, המסייעים בקבלת ההחלטה הנכונה.

מתי הוא מוצע למטופלים

רופאים המאשרים קנאביס רפואי עושים במספר מצבים: במקרים של פוסט טראומה, במקרים של מחלות בדרכי העיכול: קרוהן וקוליטיס, שלהן נלווים כאבים עצומים, במקרים של כאבים נוירופאטים, סרטן, איידס, טרשת נפוצה, פרקינסון, תסמונת טורט וכן לאלה המקבלים טיפול פליאטיבי – טיפול תומך להקלה לקראת סוף החיים.

קבלת אישור קנאביס רפואי אפשרית אך ורק על ידי רופאים המורשים לעשות זאת, כאשר נדרשים לפני כן בדיקה ואבחון מעמיק של המטופל על מנת לוודא שאכן עומד בכל התנאים הנדרשים לקבלו.

נוהל 106 קנאביס רפואי הוא הנוהל שבו יש לנקוט כדי לקבל את האישור, וזאת לאחר הפנייה לשירותיו של רופא גסטרו קנאביס או פסיכיאטר קנאביס רפואי במצבים נפשיים שונים, כמו גם במצבים הקשורים למערכת העיכול יכולים לשפר משמעותית את איכות החיים ולאפשר לסובלים מהם לשוב לשגרת חייהם.

מרשם רופא קנאביס רפואי מציין את הכמות הנדרשת למטופל ולאחר קבלת הקנאביס יכול להתחיל בשימוש בו בהתאם להוראות הרופא ותוך התייחסות לבעיה ממנה הוא סובל.

 

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

חייבו את חברות המשתלים לממן ניתוח לנשים המעוניינות בכך

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית ממליץ למשרד הבריאות: “חייבו

כאב

פיסטולה

פיסטולה בפי הטבעת הינה מצב בריאותי לא נוח, שבו נוצרת

לידה

סוגי הפלות

הפלה, בין אם היא טבעית ובין אם נעשית באופן מלאכותי

רפואת שיניים

כל מה שצריך להיות במרפאת שיניים ב2020

נראה שבימינו ידיהן הארוכות של הטכנולוגיה והקידמה משפיעות ומשנות בכל

מגזין

טיפול לייזר מתקדם לחידוש ולהצערת העור, הגיע לישראל ומחליף את הפילינג הכימי

הטיפול מותאם למגוון מצבי עור, מחדש את העור ומעודד ייצור

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il