Menu

מנתח אף

ניתוחי אף הם בין הניתוחים הפופולריים בעולם הרפואה, כאשר אלה מתקיימים לשרת שתי מטרות:

ניתוח פלסטי באף– ניתוח המתבצע לצורך תיקון אסתטי לבקשת המטופל/ת. ניתוחים אלה כוללים הקטנה, עיצוב, שינוי ותיקון ליקויים אסתטיים במבנה הקיים. האף הממוקם במרכז הפנים הוא בעל השפעה רבה על המראה הכללי ובזכות שיטות כירורגיות חדישות וטכנולוגיות מתקדמות ניתן לתקן ולהתאים אותו לפנים ולרצון המטופל בהליך פשוט יחסית המושך אליו רבים.

ניתוח רפואי- ניתוחים רפואיים באף נוגעים בעיקר לקשיים במערכת הנשימה ובסינוסים, לפתיחת מערכת הנשימה באמצעות הסרת גידולים שומניים (קונכות), תיקון מחיצה ופעולות כירורגיות נוספות. ניתוחים אלה מתבצעים בהמלצת רופא אף אוזן גרון על ידי מנתחי אף מוסמכים המתמחים בפעולות אלה.

כאשר מחפשים מנתח אף מומלץ כדאי לבחון ולהסתכל על עבודות קודמות שלו. לא מעט מנותחים ומנותחות מוכנים להיחשף, גם אם חלקית, בתמונות לפני ואחרי, על מנת לספק את המידע וההמלצה (או דיס המלצה) וחיפוש ברשתות החברתיות ובפורומים בנושא יסייעו. ניתוח אף מוצלח הוא לפני הכל ניתוח אשר אינו נראה כזה. בעוד שבעבר הייתה חותמת מדויקת ובולטת לאף שעבר ניתוח, והמראה שנותר היה מעט פלסטי ולא טבעי, כיום שיטות הטיפול והניתוחים מאפשרים עבודה מדויקת, התאמה למבנה הפנים וניתוח שאינו מותיר צלקות וחותמות לטווח הארוך.

גם מנתח אף הכי טוב בארץ אינו מביא את יכולותיו באופן המנותק מצרכי המטופל, ממבנה הפנים וממצבו הבריאותי הכללי. בהתקשרות עם מנתח אף מומלץ ככל שיהיה, יש לוודא כי זה מתחייב לעבודת הניתוח ולשינוי רק על סמך בדיקה רפואית, תשאול, הצגת בדיקות מוקדמות וצילומי מערות הפנים.

צלקות וחתכים

שיטות הטיפול החדשניות והמתקדמות מאפשרות ביצוע של כל ניתוחי האף באופן פנימי ולא באמצעות חיתוך ופגיעה ברקמות החיצוניות לאף. ניתוחים פלסטיים באף מתבצעים באמצעות הפרדה בין הסחוס והעצם לבין העור דרך הנחיריים מן החלק הפנימי של האף ללא פגיעה חיצונית, תוך שבירה, חיתוך ושיוף של העצם לעיצוב הצורה הרצויה. פעולות אלה מבטיחות ניתוחי אף בעלי אחוזי הצלחה גדולים במיוחד וזאת מבלי להותיר חתכים חיצוניים או צלקות גלויות לעין.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

הסרת משקפיים בלייזר

הוא נחשב לאחד ההליכים הרפואיים הפופולאריים ביותר בעשור האחרון ולא

מגזין

איזון סכרת חשוב לדעת

איזון רמת הסוכר בדם: כל מזון שאנחנו מכניסים לגופנו מפורק

מגזין

 טיפול משולב של שיטות לייזר ואנרגית אור ואופטית בבעיות עור שונות

שילוב של טכנולוגיות לייזר , הבזקי אור ואנרגיה אופטית (

מגזין

סימני מתיחה- כל מה שאתם צריכים לדעת

העור שלנו מורכב מסוגים שונים של סיבים כמו סיב הקולגן

מגזין

השתלות שיניים ביום אחד

תהליך השתלות שיניים בשיטות המסורתיות אורך חודשים אחדים, וזאת בשל

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il