Menu

מכון גמילה מעישון

נזקי הסיגריות ידועים לנו מזה לא מעט שנים, ובכל זאת, מעשנים רבים מתקשים להפסיק לעשן, לוותר על אותו “הרגל מגונה” שמלווה אותם תקופה לא קצרה בחיים. יחד עם זאת, ולאור המודעות הרבה והסכנות הנלוות לסיגריות, הולכים ונפתחים יותר ויותר לאחרונה מכוני גמילה, הפונים בדיוק לאותם קהלים. גמילה מעישון היא אכן אפשרית מהיום ובמסגרתם לומדים איך להפסיק לעשן ולהתמודד עם האתגר הלא פשוט הנלווה לתהליך.

מכון גמילה מעישון הוא הכתובת הנכונה לכל המכורים לעישון, לכל אלה המעוניינים להפסיק לעשן אך מתקשים לעשות זאת בעצמם. ישנן כיום לא מעט דרכים יעילות להספיק לעשן, להיגמל לחלוטין מאותן סיגריות מזיקות, דרכים המתבססות על שיטות טיפול שונות, בין אם התנהגותיות ובין אם תרופתיות (לרוב נעשה שילוב בין כמה מהן).

לעשות את זה נכון

אם אתם מחפשים את הדרך הקלה להפסיק לעשן תגלו שלמעשה אין דרך כזו. כל שיטה מצריכה מהמעוניינים בכך הקרבה רבה ולא מעט נחישות. ישנן אמנם שיטות של הפסקת עישון וגם גמילה מסיגריות הנחשבות לפשוטות יותר יחסית, בעוד שאחרות מאתגרות, אולם כולן, ובייחוד עבור אלה המעשנים שנים ארוכות, מצריכות מהבוחרים בהן לא מעט כוחות נפשיים והתמודדות עם מצבים לא קלים.

חלק מהשיטות הן קצרים מאד ומטרתן היא לטפל באותו דחף, המוביל את המעשן לקחת לעצמו את הסיגריה, למרות שיודע את הסכנות הנלוות לה. בעת השלמתן חשים המשתתפים אדישות ולעיתים אפילו דחייה מניקוטין ומספיק לחלוטין את המנהג הרע. שיטות אחרות מתמקדות בשכנוע וברצון או באותו דחף לעשן ויש, כאמור, את הטיפול התרופתי שנועד להפחית את הצורך בסיגריה ואת תלותו של הגוף, מבחינה פיזית, בניקוטין (תלות שפיתח ככל שעלתה כמות הסיגריות שאותן עישנו לאורך השנים).

מכוני הגמילה מהווים כתובת מקצועית ומהימנה לעבור את התהליך ועבור מעשנים רבים גם הזדמנות להפסיק לעשן לצמיתות, מבלי לחזור לזה שוב ושוב. ישנם אמנם כאלה הבוחרים לעבור את הגמילה באופן עצמאי, אולם הבחירה באפשרות של מכון גמילה מעלה את הסיכוי משמעותית להפסקת עישון, תוך שילוב שיטות טיפול יעילות, המותאמות למעשנים המכורים.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

הזרקה הילרואנית – לא רק לנשים

 טיפולי פנים וניתוחים אסתטיים, הסרת שיער, טיפולי פרפ לעור הקרקפת 

מגזין

סימני מתיחה- כל מה שאתם צריכים לדעת

העור שלנו מורכב מסוגים שונים של סיבים כמו סיב הקולגן

כללי

טיפול בשטפי דם

כל מכה חיצונית בגוף עלולה לגרום לחבורה- פציעה מקומית ממכה

מגזין

הסרת משקפיים בלייזר

הוא נחשב לאחד ההליכים הרפואיים הפופולאריים ביותר בעשור האחרון ולא

מגזין

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא בין הביטוחים החשובים ביותר. הוא זה המקנה

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il