Menu

מכון גמילה מהימורים

היא נחשבת לאחד מסוגי ההתמכרות המורכבות ביותר ולא בכדי. התמכרות להימורים היא התמכרות קשה מאד שמאפיינת בעיקר אנשים שאינם חוששים מסיכונים. לרוב יהיו אלה אנשים הישגיים מאד, הנראים למראית עין מתפקדים.

במציאות, הם יתגלו ככאלה שאינם יציבים, אינם פנויים רגשים ובעיקר כאלה הנוטים לקחת סיכונים המסכנים הן אותם והן את סביבתם הקרובה ובייחוד את היקרים להם מכל. גמילה מהימורים ניתן לעבור בכל מרכז גמילה מהימורים, המציע שיטות טיפול ייחודיות ויעילות לגמילה לצמיתות.

הטיפול בהתמכרות להימורים

המעוניינים לדעת איך להיגמל מהימורים יגלו, כאמור, מספר דרכים לעשות זאת. האופן שבו יבוצע ההליך תלוי פעמים רבות בסיבות שבגינן נגרמה ההתמכרות, כמו תחושת ריקנות המאפיינת מכורים רבים, תחושת האושר העילאי, אותו “היי”, שכולם אוהבים ואף תחושת הניצחון.

לרוב הגמילה תתייחס הן לפן הפיזי (לאותה תחושת תלות פיזיולוגית באקט ההימורים עצמו) ולפן הפסיכולוגי ולהתמודדות איתו. גמילה מהימורים במקום סגור תאפשר התנהלות רציפה טובה יותר וזו גם הסיבה מדוע מכורים רבים מופנים למכונים מקצועיים לעשות זאת.

הטיפול בהתמכרות דורש מהמשתתפים בו, אותם מכורים להימורים, מוטיבציה רבה, אך תחילה היכרות בבעיה עצמה. עליהם להבין שהינם סובלים מהתמכרות ולהכיר את הנזקים שלה ואת כל השלכותיה הבלתי רצויות. במהלך הטיפול ילמדו את המכורים למצוא את הכוחות הנפשיים שמצויים בהם, כוחות שיסייעו להם להתמודד עם אתגר הגמילה ועם כל אותן סיבות שבגינן פנו לכך. הם ילמדו להתנהל מחדש ולמעשה, בפועל, לרכוש לעצמם התנהגות שונה, מזו שאמצו לעצמם קודם לכן.

חשוב לדעת

ההתמכרות להימורים, ובדומה לכל התמכרות אחרת, משתלטת על חייהם של המכורים ובמקרים רבים גם על חיי בני משפחתם וסביבתם הקרובה. חשוב מאד להיעזר באנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בגמילה מהימורים על מנת לקבל את כל הכלים הנדרשים כדי לעבור את ההליך המאתגר הזה. לעיתים הדבר יכלול אשפוז רצוף במכון הגמילה ולעיתים אשפוז יומי, במסגרתו מגיע המטופל אל המכון בשעות היום וחוזר לביתו בשעות הערב וכך עושה מדי יום במשך תקופה.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

אנטי אייג’ינג: הסוד לעור פנים קורן וחיוני  זריקת הנעורים “האלנסה”

   הטיפול שיצעיר את עור הפנים שלכם ויחדש את ייצור

מגזין

בונים את גופינו,סידן!

מאיפה נקבל סידן? הסידן הוא חיוני מאוד להתכווצות שרירים, הפעלת

חדשות ועדכונים

לחץ ועור הפנים

ההוראה של משרד הבריאות להפסיק לאלתר אל כל טיפולי היופי

מגזין

המושכים בחוטים – הכירו את הדור החדש בהצערת עור הפנים

טכנולוגיית החוטים הנספגים -מינט  נשיא האיגוד לכירורגיה פלסטית  בקוריאה ד”ר

כללי

כיצד ניתן לטפל בפיגמנטציה

אחד המקומות הראשונים שרואים עליו את סימני הגיל הוא העור,

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il