Menu

מכון גמילה מאלכוהול

האלכוהול אמנם הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ותרבויות רבות אמצו אותו לחיקן, אולם כאשר צורכים אותו בכמויות גדולות וללא שליטה הדבר עשוי להיות מסוכן ואף כזה, במקרים מסוימים, גם שגורם למוות. התמכרות לאלכוהול היא תופעה חובקת עולם וישנם לא מעט מכורים גם בישראל.

ההתמכרות לכשעצמה מורכבת מאד, הן בשל היותה באה לידי ביטוי בפן הפיזיולוגי, ביולוגי והן בשל היותה גם נפשית, התנהגותית. אנשים מכורים לאלכוהול סובלים ממצבי רוח משתנים, מדיכאונות וכמובן מסימפטומים פיזיולוגיים חמורים לעיתים. התמכרות לאלכוהול היא מחלה כרונית לכל דבר וחשוב לטפל בה בהקדם על מנת למנוע את התדרדרותה ואת כל הנזקים החמורים הנלווים לה.

שיטות טיפול שונות לגמילה

למעוניינים לדעת איך נגמלים מאלכוהול מוצעים כיום כמה מכוני גמילה נחשבים, המבססים את תהליך על גמילה על מספר שיטות טיפול שונות. מרכז גמילה מאלכוהול מקצועי הוא כזה שיבחן לעומק את הפונים אליו ויתאים להם את המענה הטיפולי הנכון על מנת להתמודד עם אתגרי ההתמכרות והגמילה.

במקרים של גמילה משתיה חריפה הדבר ייעשה בכמה אופנים. ראשית תיעשה גמילה גופנית/פיזית באמצעות טיפול תרופתי קצר מועד, העוזר למכור להתמודד עם תסמיני הגמילה. במצבים אלה יאושפז המטופל במכון עצמו לכמה שעות בכל פעם ולמשך תקופה של מספר שבועות.

במקביל, וגם לאחר הטיפול עצמו יחל שלב הטיפול ההתנהגותי, שהינו שלב ממושך יותר. בשלב זה יבחנו את הגורמים להתמכרות, את הסיבות לשתייה וגם תיבחנה כל התחושות הצצות ועולות רגע לפני מזיגת המשקה וההתמסרות אליו. שני שלבים אלה הכרחיים להצלחתה של הגמילה ובייחוד לצורך גמילה לצמיתות.

לבחור בטיפול הנכון

כל אחד משלבי הגמילה מאתגר מאד ומצריך כוחות נפשיים והתמודדות עם אתגרים רבים. יחד עם זאת, פנייה למכון גמילה מקצועי ומנוסה שיסייע בכך יכולה להקל על התהליך ולאפשר לאדם המכור לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בשלום ולקבל את כל הכלים הנדרשים לו להצלחתו של ההליך. יש לוודא שזהו מכון מוכר, מכון המבסס את שיטות הטיפול שלו על דרכי גמילה יעילות, שנבחנו בעבר.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

אנטי אייג’ינג: הסוד לעור פנים קורן וחיוני  זריקת הנעורים “האלנסה”

   הטיפול שיצעיר את עור הפנים שלכם ויחדש את ייצור

מגזין

קנאביס רפואי

תודות לפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים יכולים כיום הסובלים ממחלות קשות להירפא

קרדיולוגיה

אוושה בלב

כאבים בחזה לא תמיד מעידים על התקף לב או בעיה

מגזין

סימני מתיחה- כל מה שאתם צריכים לדעת

העור שלנו מורכב מסוגים שונים של סיבים כמו סיב הקולגן

מגזין

איזון סכרת חשוב לדעת

איזון רמת הסוכר בדם: כל מזון שאנחנו מכניסים לגופנו מפורק

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il