Menu

מומחה כתף

אנו משתמשים בכתפיים שלנו ללא הפסקה ולעיתים כלל לא שמים לב לכך. הן עוזרות לנו להרים דברים ואפילו להביע את עצמו מול אנשים. הכתף שלנו עשויה לסבול לאורך השנים מבעיות שונות, בין אם כרוניות ובין אם כאלו המופיעות מסיבה כלשהי “כרעם ביום בהיר”.

תפקוד לקוי של הכתף וכאבים באזור זה עשויים להשפיע לא מעט על ההתנהלות היום יומית ולהקשות על התפקוד באופן משמעותי. הדבר עשוי לקרות בכל גיל, הן אצל נשים והן אצל גברים, הן אצל צעירים והן אצל מבוגרים. אורטופד מומחה כתף הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה במקרים של בעיות כתף והמקור המקצועי לקבל ממנו את הטיפול הנכון.

במה הוא מטפל

המחפשים מומחה כתף מומלץ יגלו לא מעט מומחים כאלה בארץ, המציעים את שירותיהם במסגרות פרטיות או במסגרות ציבוריות שונות. אלה, מטפלים בסוגים שונים של בעיות, פציעות או פגיעות. כמו: שברים בכתף, שינויים ניווניים המתמקדים במפרק הכתף, קרע בשרוול המסובב, אי יציבות של הכתף ועוד. כאבים בכתפיים הם כאבים נפוצים מאד, העשויים גם להיגרם בשל פציעות ספורט.

הדבר קורה בשל מעורבותן של הכתפיים בכמעט בכל ענפי הספורט ובמקביל במידת רגישותן. בגילאים המבוגרים, בשל שינויים מבניים, מתחילות הכתפיים להישחק והסתיידויות צצות להן. תסמונת הכתף הקפואה היא סיבה נוספת לפנייה למומחה כתף, שכן זו מגבילה את התנועה ואף מלווה בכאבים חזקים.

טיפולים שונים

במרבית המקרים מוצע על ידי רופא כתף טיפול שאיננו ניתוחי, כזה המתבסס על תרופות ופיזיותרפיה לעיתים. אולם, כאשר טיפול זה נכשל, ייתכנו ויידרשו טיפולים כירורגיים פולשניים. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם הרפואה ניתן כיום לבצע הליכים אלה בצורה מדויקת עם מינימום סכנה. אחוזי ההחלמה גבוהים והחזרה לשגרה מהירה.

כך או כך, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה אל הגורם המקצועי המתאים כדי לבצע אבחון מעמיק של הבעיה ממנה סובלים ובהתאם קביעת הטיפול הנדרש. טיפול נכון יכול לפתור את הבעיה ולמנוע את חזרתה, בעוד שמענה טיפולי שאיננו מתאים עשוי להחמיר את המצב ולגרום לבעיות שנלוות אליו.

מומחה לטיפול בכתף הוא רופא, שסיים את לימודי הרפואה שלו והמשיך להתמחות באורטופדיה, תוך התמקדות בכתף.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

הזרקה הילרואנית – לא רק לנשים

 טיפולי פנים וניתוחים אסתטיים, הסרת שיער, טיפולי פרפ לעור הקרקפת 

כאב

טחורים חיצוניים

טחורים הם תופעה נפוצה יחסית, המופיעה בשלבים שונים בחיים ולא

קרדיולוגיה

ההבדל בין התקף לב קל לקשה – תסמינים

ישנם לא מעט מצבים רפואיים, שבהם זיהוי מוקדם יכול להציל

מגזין

בסימן התחדשות –טיפולי יופי מומלצים לקראת החגים שבפתח…

     טיפולי יופי לקראת החגים שבפתח : זוהי התקופה

חדשות ועדכונים

יד שוטפת יד – בצל הקורונה

רופאי האיגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית החלו בקמפיין הסברה ציבורי

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il