Menu

מומחה כף רגל

כפות הרגליים שלנו חשופות לעומסים כבדים, וככאלה הן נוטות לסבול מלא מעט בעיות לאורך השנים. חלקן קלות, כאלו החולפות מעצמן, וחלקן עשויות להיות מורכבות ומלוות בתסמינים לא נעימים.

מומחה כף רגל הוא הכתובת הרפואית הנכונה לפנות אליה כאשר מתגלה בעיה כלשהי בכף הרגל המצריכה מענה מקצועי מתאים. מומחה זה הינו בוגר לימודי רפואה במוסד מוכר, לימודים של 6 שנים, שהמשיך לאחר מכן התמחות באורטופדיה תוך התמקדות בכף הרגל.

מתי פונים אליו

המחפשים מומחה כף רגל פרטי יגלו לא מעט כאלה המציעים את שירותיהם. מומחים אלה מביאים אתם ניסיון, רמת מקצועיות גבוהה והיכולת להתמודד עם אתגרי האבחון והטיפול. מומחים לכף הרגל יהיו המענה המתאים במקרים של שברים בקרסול או ברגל, במקרים של עיוותים מולדים או נרכשים בכף הרגל ולעיתים גם במצבים רפואיים הקשורים לפעילויות ספורטיביות שונות, לרבות פציעות ריצה המתמקדות לא אחת בכף הרגל.

דורבן בקרסול, כאבים בכרית כף הרגל או בגיד אכילס הן סיבות נוספות המצדיקות פנייה למומחה כף הרגל, המבצע אבחון מעמיק ובהתאם מציע את שיטת הטיפול הנדרשת.

מדוע כדאי לפנות למומחה

היתרון בפנייה אל רופא כף רגל במקום לאורטופד או לרופא משפחה טמון במומחיותו. לעיתים ישנן בעיות רפואיות מורכבות ונדירות מאד. מומחה שכזה מכיר את הבעיות השונות ויודע לזהותן בצורה מהירה ומוצלחת הרבה יותר מכל רופא אחר. כך נחסכת מהמטופל פנייה לרופא נוסף ובמקום אחד, אצל רופא אחד, הוא מקבל את הטיפול הנדרש לו הרלוונטי לכף הרגל ולבעיה הנקודתית בה שממנה הוא סובל.

הטיפולים המוצעים על ידי המומחים יותאמו, כאמור, לבעיה בגינה פנו אליהם. במצבים מורכבים יוצע הליך כירורגי פולשני, אם כי לרוב ייבחנו אפשרויות אחרות פחות מורכבות ולו בשל הרצון להימנע מתהליך החלמה ממושך ותופעות לוואי הנלוות לניתוח.

הפיתוחים הרפואיים הרבים בענף זה מעמידים לרשותם של המומחים את כל הכלים הנדרשים הן לביצוע אבחונים מדויקים והן לצורך טיפולים יעילים. כיום הסיכויים להתגבר על בעיות אלו הם גבוהים יותר ובאמצעים שאינם מסובכים.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

הזרקה הילרואנית – לא רק לנשים

 טיפולי פנים וניתוחים אסתטיים, הסרת שיער, טיפולי פרפ לעור הקרקפת 

מגזין

השתלות שיניים ביום אחד

תהליך השתלות שיניים בשיטות המסורתיות אורך חודשים אחדים, וזאת בשל

מגזין

המושכים בחוטים – הכירו את הדור החדש בהצערת עור הפנים

טכנולוגיית החוטים הנספגים -מינט  נשיא האיגוד לכירורגיה פלסטית  בקוריאה ד”ר

מגזין

הזיהום התחבורתי בישראל מגביר את הסיכון לסרטן

מחקר דרמטי במימון האגודה למלחמה בסרטן: הזיהום התחבורתי בישראל מגביר

מגזין

חודש המודעות לסרטן השד – מדי שנה מתבצעים בישראל כ – 1,000 ניתוחים לשיחזור השד

המשחזרים בוורוד מנתוני האיגוד לכירורגיה פלסטית עולה כי מדי שנה

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il