Menu

מומחה כף יד

בעיות הקשורות בכף היד נחשבות לנפוצות מאד, ובייחוד בשל העובדה שמדובר באיבר פעיל מאד, ובייחוד בעידן שבו המחשבים הם כלי שימושי, המשרת אנשים רבים. מומחה כף יד יהיה לרוב הכתובת שאליה פונים כאשר סובלים מכאבים באזור זה, והוא גם הכתובת שתציע את המענה הטיפולי הנדרש לאחר אבחון מקדים, הכולל בדיקות מעמיקות וקפדניות.

תודות למכשור הרפואי המתקדם ולהתפתחות המשמעותית בעולם הרפואה, ניתן כיום לזהות בעיות שונות בכף היד ולטפל בהן בהקדם כדי לאפשר שימוש ביד ללא כאב ומיחושים אחרים לא נעימים. ישנם כיום מומחים לכף יד הידועים ברמת מקצועיותם הגבוהה והם מציעים את שירותיהם בבתי החולים השונים ברחבי הארץ, כמו גם במרפאות פרטיות שבהן הם עובדים.

על השירותים השונים שהוא מציע

אורטופד כף יד מציע שורה ארוכה של שירותים, המתייחסים הן לשלבי האבחון הראשוניים והן לחלקים הטיפוליים יותר, לאחר זיהוי מקור הבעיה. מומחה זה יהיה פעמים רבות זה שיבצע בפועל את הניתוח או ההליך הפולשני הנדרש ובמקרים מסוימים ייעזרו בו גם לצורך קבלת חוות דעת רפואית או משפטית.

בין אם בשל מצבי דלקות שונים באזור כף היד, טראומות כמו שברים או פריקות, זיהומים, מומים מולדים, גידולים בכף היד וגם לחץ על העצבים, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לכתובת המתאימה. המומחה לכף היד הוא הגורם המקצועי הנכון לפנות אליו והוא בעל ההסמכה הנדרשת להציע את הטיפול.

הסמכה והכשרה רלוונטית

מדובר ברופא שסיים בהצלחה את לימודי הרפואה שלו (6 שנות לימוד) והמשיך לאחר מכן בהתמחות בכף היד. תקופת ההתמחות חשפה אותו לידע מקצועי נוסף וחשוב וכן אפשרה לו לצבור ניסיון בתחום על מנת להעניק את הטיפול הטוב והנכון ביותר למטופל.

המומחה לטיפול בכף היד נעזר באמצעים משוכללים העוזרים בבחינת כף היד עצמה ואופי תפקודה. הניתוחים המתבצעים היום נעשים בשיטות הידועות באיכותן הגבוהה, לרבות הליכים זעיר פולשניים. כך מתאפשרת החלמה מהירה וטובה יותר, כך גם ישנה הפחתה בכאב והצלקות הנותרות לאחר הניתוח, אם מבוצע כזה, הן מזעריות ולעיתים כלל לא נראות.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

כאב, מגזין

   פתרונות הטבעיים לכאבי ראש

כאבי ראש מהווים בעיה שכיחה שאיש אינו חסין מפניה. כולנו

מגזין

אוסטאופורוזיס – בריחת סידן

בעשור השלישי לחיינו אנו מגיעים לכמות העצם המרבית בגוף, וכמו

כללי

כיצד ניתן לטפל בפיגמנטציה

אחד המקומות הראשונים שרואים עליו את סימני הגיל הוא העור,

מגזין

חודש המודעות לסרטן השד – מדי שנה מתבצעים בישראל כ – 1,000 ניתוחים לשיחזור השד

המשחזרים בוורוד מנתוני האיגוד לכירורגיה פלסטית עולה כי מדי שנה

מגזין

קנאביס רפואי

תודות לפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים יכולים כיום הסובלים ממחלות קשות להירפא

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il