Menu

כירורגיה פלסטית

כירורג פלסטי מומלץ, כירורג פלסטי פרטי, כירורגים פלסטיים

כירורגיה פלסטית מתייחסת להתמחות רפואית העוסקת בשיפור האסתטיקה של הגוף באמצעות התערבות כירורגית- ניתוחית. עולם המדע המתקדם הביא אל פתחנו לא מעט שיטות טיפול חדשניות וחומרים אשר מאפשרים התערבות שאינה פולשנית, אולם אלה אינם מגיעים להישגים הממוקדים והמדויקים שמביאה הכירורגיה הפלסטית.

כירורגים פלסטיים הם למעשה רופאים מנתחים, בעלי ידע וניסיון בעולם האסתטיקה הרפואית, ויחד עם זאת מנצלים הליכים אלה לשיפור התפקוד של איברים מסוימים במקרה הצורך, דוגמת ניתוחי אף המספקים את האפשרות למראה פנים מרשים יותר באמצעות הקטנה או עיצוב האף, ויחד עם זאת יכולים לכלול גם תרומה רפואית, טיפול במחיצות והסרה של גידולים המונעים מעבר אוויר חופשי ומגבילים את הנשימה.

שירות כירורגים פלסטיים המספקים מענה אסתטי בלבד אינו מצוי בסל הבריאות, ולשם השדרוג החיצוני האישי נדרשים שירותיו של כירורג פלסטי פרטי. משמעות הדבר מלבד התשלום הפרטי והעלויות הגבוהות היא כי כל מטופל רשאי לבחור כירורג פלסטי מומלץ כראות עיניו, על פי המלצות, ניסיון והתרשמות אישית, וזאת מבלי להיות כבול לרופאים העובדים עם קופת החולים אליה הוא משויך, מיקום גאוגרפי או מגבלות אחרות.

בפניה אל כירורג פלסטי פרטי חשוב לוודא כי מדובר ברופא מוסמך ומומחה בתחום הניתוחים הפלסטיים. חשוב לדעת כי עולם האסתטיקה הרפואית מאפשר למטפלים בכל רמות ההשכלה וההכשרה לספק שירותי טיפוח ויופי, כאשר חלק מן הטיפולים הללו עשוי להיות פולשני ולחייב ידע מקצועי, בפיקוח מינימלי במיוחד. יחד עם זאת כירורגים פלסטיים חייבים להיות רופאים מנתחים מוסמכים בלבד.

כל תהליך אל מול מנתח פלסטי פרטי מתחיל בפגישת היכרות, בה תוכלו להתרשם מניסיונו של הרופא, הגישה הטיפולית שלו והתאמתו להליך אותו אתם מעוניינים לעבור. כירורג פלסטי מומלץ הוא כירורג אחראי אשר אינו מקדש את רצון המטופלים אלא מוביל אותם לפתרון האופטימלי עבורם, באופן המשלב בין רצונם לצרכיהם ועל פי מצבם.

חשוב לדעת כי בשוק נמצא פערי מחירים בני עשרות ומאות אחוזים בין המנתחים ואין להתפתות דווקא למה שזול. מעבר לבחירה במנתח המקצועי יש לוודא כי ההליך מתבצע במרפאה מורשית בליווי צוות תמיכה רפואי, בתנאי שהיה, סטריליות ועבודה אופטימלית.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

כללי

כיצד ניתן לטפל בפיגמנטציה

אחד המקומות הראשונים שרואים עליו את סימני הגיל הוא העור,

מגזין

הפלה פרטית

הפלה יכולה להיות טבעית ופתאומית ולעיתים גם הליך, אותו מתכננים

חדשות ועדכונים

למי מכוכבי הוליווד המטופלים בישראל הכי רוצים להידמות?

כל מה שצריך לדעת על הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים

קרדיולוגיה

ההבדל בין התקף לב קל לקשה – תסמינים

ישנם לא מעט מצבים רפואיים, שבהם זיהוי מוקדם יכול להציל

מגזין

בונים את גופינו,סידן!

מאיפה נקבל סידן? הסידן הוא חיוני מאוד להתכווצות שרירים, הפעלת

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il