השיער הוא חלק מאתנו ורבים משקיעים לא מעט בטיפוחו וכבר מגילאים צעירים. תופעת ההתקרחות, ובייחוד בקרב גברים ישראלים, נפוצה מאד בעשורים האחרונים ונובעת מסיבות שונות. גנטיקה, אורח חיים לא נכון, סטרס לעיתים ופעמים אחרות הדבר לכך לא ידוע וההתקרחות מגיעה לשיאה עוד לפני גיל 30.

יעילה, בטוחה וחסכונית יותר

לשמחתנו ישנן כיום מספר שיטות של השתלת שיער לגברים, וגם השתלת שיער לנשים, המוצעות בחלקן בישראל עצמה ובחלקן בחו”ל, בטורקיה הקרובה.

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאד וגברים רבים בוחרים לעבור אותה במקום לעבור השתלת שיער בישראל. השתלה זו הינה הליך כירורגי לכל דבר והיא כוללת השתלה של זקיקי שיער הנלקחים מאזורים אחרים בגופו של המושתל, היכן שצומח באופן טבעי שיער בריא וחזק. זקיקים אלה מצמיחים בתוך זמן קצר יחסית שיער מלא וגם אחיד, התורם רבות למראה הכללי ומשפר את הביטחון העצמי.

השיטה הנפוצה ביותר כיום להשתלת שיער, וגם זו הנחשבת למתקדמת ביותר, היא ה – Follicle Unit Extraction, אותה מבצעים תחת הרדמה מקומית. זקיקי השיער הנלקחים מאזורים אחרים בגוף מושרים בנוזל פלזמה מיוחד עד שמושתלים מחדש. ההליך עצמו נחשב לארוך יחסית, ועשוי להימשך כשמונה שעות, אולם במהלכו משתילים כמות עצומה של זקיקי שיער – בין 2,500 ל-6,000 זקיקים.

יתרונות רבים

היתרון הוא ההחלמה הקצרה – פחות משבוע ימים ותוצאות מלאות המושגות לאחר כ-9 עד 12 חודשים. לא נותרות צלקות לאחר ההליך והוא נחשב ליעיל מאד (בהשוואה להליכים אחרים של השתלת שיער שהוצעו בעבר).

הבוחרים באפשרות של השתלה בטורקיה יוכלו למצוא מגוון של חבילות הכוללות לינה בבית מלון, ליווי של נציג ישראלי, הסעה משדה התעופה אל המלון ומהמלון אל הקליניקה היכן שמתבצעת ההשתלה וכן אחריות מלאה, אותה הם מקבלים כחלק בלתי נפרד מכך. להשתלה זו יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע הפכה לטרנד של ממש.

המחירים זולים יותר בהשוואה להשתלה בארץ והשירות הוא VIP. יחד עם זאת, חשוב מאד לבחון היטב את הקליניקה המבצעת וכן את הרופאים הלוקחים בה חלק ולבדוק מה כולל המחיר.