Menu

אורטודנט מומחה ליישור שיניים ולסתות

בניגוד לנהוג לחשוב תחום האורתודנטיה אינו עוסק באסתטיקת הפה בלבד, כי אם נותן מענה לבעיות יישור שיניים ולסתות גם במטרה לפתור בעיות מנשך, לעיסה, חיתוך דיבור, בריאות השיניים ומפרקי הלסת.

לרוב החיפוש אחר אורתודנט מומחה מתחיל עם תחילת גיל ההתבגרות, שכן בעיות אורתודנטיות אינן ניתנות לטיפול בגיל צעיר, בטרם הסתיים תהליך הגדילה וההתייצבות של עצמות הלסת והפנים. בעיות אשר ניכרות בגיל צעיר לעתים מסתדרות עם הזמן תוך איזון המקיים בתהליך הגדילה, אולם פעמים רבות אותם בעיות מחמירות ומחייבות התערבות של מומחה ליישור שיניים ולסתות.

בני נוער סובלים מאוד ממראה חריג ומחוסר אסתטיות, ודווקא בגלל זה מתקשים לקבל פתרונות המחייבים אותם לגשר, פלטות או כל פתרון אשר בולט אל העין ובנוסף לכך הוא גם ארוך טווח.  תחום האורתודנטיה יצר לאורך השנים בזכות קדמה טכנולוגית ופיתוחים רפואיים פתרונות אסתטיים לעין, נוחים יותר להתקנה ולנשיאה ויעילים לא פחות.

יישור שיניים מתבצע באמצעות התקנה של מתקן המפעיל לחץ מבוקר על השיניים ו/או הלסתות לאורך זמן ומביא אותם למקומם, ולסימטריות של הלסתות והשיניים. בין סוגי הפתרונות ניתן למצוא:

גשר- הגשר המסורתי כולל קוביות מתכת המותקנות על השיניים ובניהן מחבר חוט ברזל, אשר יחד מספקים לחץ ודחיפה של השיניים לכיוון הרצוי על מנת להשיג שיניים ישרות. תכנון הגשר מביא בחשבון תנועתיות של הפה, סיבוב ומשיכה, ומותקן באופן מקצועי תוך פיקוח ובקרה במהלך תקופת הגשר. מדובר בפתרון המסורתי, הזול ביותר, אשר נותן מענה מקצועי מצוין, אולם נחשב לא נוח ואף מכאיב לעתים ולא אסתטי לעין.

גשר שקוף או צבעוני- במטרה להפוך את המראה לצעיר יותר ניתן כיום להחליף את הקוביות המתכתיות והמאסיביות  בקוביות שקופות או לחילופין בקוביות ססגוניות בצבעים שונים. מדובר בפתרון מקצועי זהה ברמת הדיוק והלחץ המופעל על הלסתות והשיניים אולם בני נוער מעדיפים אותו בשל האמירה הצעירה והאסתטיות.

גשר בלתי נראה- הגשר הבלתי נראה מותקן בצורה דומה לגשרים האמורים, אלא שהוא מותקן על חלקן הפנימי של השיניים ואינו נראה לעין.

בטרם ההחלטה על סוג הגשר וסוג הטיפול האורתודנטי הרצוי חשוב לבחור אורתודנט מומלץ, מקצועי ומוכר המתמחה בבעיה.

מחפשים רופא מומחה? שלחו פנייה

מגזין

השתלת שיניים ממוחשבת

כמו בכל תחום בחיינו גם ברפואת השיניים הקדמה הטכנולוגית תופסת

כאב

כאב נוירופטי

כאבים בגוף, ולא משנה מהי הסיבה להם, יכולים, פעמים רבות,

חדשות ועדכונים

למי מכוכבי הוליווד המטופלים בישראל הכי רוצים להידמות?

כל מה שצריך לדעת על הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים

רפואת שיניים

השתלות שיניים ברומניה

מבין מדינות אירופה, מזרח אירופה בכלל ורומניה בפרט הן בין

מגזין

איזון סכרת חשוב לדעת

איזון רמת הסוכר בדם: כל מזון שאנחנו מכניסים לגופנו מפורק

מידע המופיע באתר הינו למטרת אינפורציה בלבד ולא בא להחליף בדיקה רפואית ו/או טיפול רפואי ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף לטיפול רפואי כלשהו ומטרת המידע באתר הינו לספק הרחבה של הידע האישי של הגולש בתחום הרפואה ו/או בכל תחום אחר , והמידע המתפרסם באתר תלוי בנסיבות של כל מקרה לגופו ולכן יש להתייחס למידע בזהירות יתרה וכל הסתמכות על המידע הינו על המשתמש ו/או הגולש בלבד, המידע בפורטל אינו מהווה המלצה רפואית.

copyright © 2019 | medicalo.co.il